Jdi na obsah Jdi na menu
 ROK 2010

 

Na výročku vezměte s sebou na flash nebo CD fota ze cvičáku nebo akcí pořádaných KK, promítneme je na schůzi. 

 

VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE

Výroční členská schůze se uskuteční 7.1.2011 v prostorách kulturního domu ve Štramberku od 17:00. Zváni jsou členové klubu a zájemci o členství z řad kurzistů. Všichni jsou povinni předložit ke kontrole očkovací průkaz psa (vzteklina), uhradit členský poplatek na rok 2011 ve výši 500 Kč, předložit průkaz člena klubu k zaznamenání razítka pro příští rok, popř. si o vystavení průkazu zažádat (pokud se psovod v následujícím roce bude chtít účastnit závodů a zkoušek).

Program schůze:

 1. Zahájení, přivítání, předložení průkazů ke kontrole (Kopečný)

 2. Shrnutí činnosti klubu za rok 2010 - zkoušky, závody, výstavy, ukázky výcviku (Marková, Hyklová)

 3. Finanční zpráva (Kostelník)

 4. Plán pro rok 2011 - zkoušky, závod, rekonstrukce klubovny, kurzy (Marková, Fabíková, Raška,...)

 5. Výbor - volba členů výboru

 6. Diskuze - návrhy členů

 7. Volná zábava, občerstvení 

Připraveny budou klobásky, minerálky, v kuchyňce lze uvařit čaj a kávu. V případě zájmu si účastníci schůze můžou zakoupit jiné občerstvení v hospodě pod sálem.

Ergo Moravia Artex je otcem.Ve středu 15.12. se Ergovi a Channy Majorův Háj narodilo 8 potomků (5 psíků a 3 fenky). Zájemci o štěňátka se můžou obracet na p. Martínkovou, tel.721 807 535, nebo mail.: misutka.martinkova@seznam.cz 

5.12. Fotografie z velmi povedeného Mikulášského branného závodu naleznete na: http://picasaweb.google.com/EccentricExpertAlarmBeskyd/MikulasskyBrannyZavod5122010# Děkuji všem zúčastněným za bezvadnou atmosféru a samozřejmě i kuchařům za výborné občerstvení :-)  1.12. do fotoalba přidány fotky ze závodů kurzistů  V neděli 5.12. od 9:00 proběhne na našem cvičišti pro členy klubu Mikulášský branný závod.
Závod se bude skládat ze 2. kol: 1.kolo (použití agility překážek), možnost použití pamlsků:

 • slalom
 • pevný tunel
 • skoková překážka do výšky
 • skoková překážka do dálky
 • houpačka
 • chůze přes nepříjemný terén
 • skok v pytli
 
2. kolo: obrana psovoda před čertem - prvky obrany přizpůsobeny výkonnostní úrovni psa
Prosím o zaslání potvrzení o účasti na této akci - nejlépe do středy! Tématické kostýmy jsou vítány :-)

28.11. přidán přehled výcvikářů na měsíce prosinec a leden.

Upozorňujeme, že ve dnech 5.12. a 26.12 je zrušen výcvik.

Nezapomeňte, že 5. 12. se uskuteční Mikulášský závod a 10.-12.12. se koná výlet na Skurečenu.   

28. 11. na této adrese fota z dnešního cvičení http://picasaweb.google.com/zlasskebrany/2010_11_28#, http://picasaweb.google.com/EccentricExpertAlarmBeskyd/ExEnzo28112010# prosíme všechny fotoamatéry, kteří mají snímky ze cvičení z tohoto roku, aby je připravili v el. podobě na výroční schůzi, uděláme z nich velkou prezentaci během výročky

Ve dnech 10.-12.12. pořádá klub výlet na Skurečenou 10.12. - sraz v 16:00 na parkovišti u hotelu Martiňák, nocleh na chatě Skurečená. 11.12. - v 9:00 odchod z parkoviště u Martiňáku na Smrk (cca 15km). Nocleh na Skurečené, popř. návrat domů. Nezapomeňte teplé oblečení a nápoje na zahřátí. Možnost stravování na Martiňáku nebo z vlastních zásob. Zájemci hlaste se u p. Rašky na tel.: 607 555 150

21.11. proběhl závod kurzistů Páníčci se se svými pejsky dostavili v hojném počtu, počasí přálo, ceny byly nachystány a tak nic nebránilo ukázat výcvikářům, členům klubu a rodinným příslušníkům, co se pejsci za 10 lekcí naučili. Předvedené výkony byly velmi pěkné a doufáme, že chuť k práci všem vydrží. Na 1. místě se umístila Lucie Obroučková s BSP Montym 2. místo obsadila Nicol Pargačová s ZR Badym 3. příčka patřila Lence Hanákové s NO Ginou Poděkování za účast na této akci nepatří jen členům kurzu, ale také výcvikářům a členům klubu za pomoc při organizaci.

7.11. zveme všechny současné členy a také členy kurzu na výroční členskou schůzi, která se uskuteční v pátek 7.1.2011 od 17:00 v prostorách kulturního domu ve Štramberku na náměstí v 1. patře (vchod vedle cukrárny). Nezapomeňte očkovací průkaz, průkaz člena klubu (pokud jste jej již obdrželi) a příspěvek na rok 2011 ve výši 500Kč.

7.11. zveme všechny členy kurzu na závod kurzistů, který se uskuteční v neděli 21.11. od 10 hodin v prostorách cvičiště KK Štramberk. Všichni závodníci obdrží účastnický list kurzu a drobnou odměnu. Každý závodník bude ohodnocen v těchto prvcích cviků:- přivolání psa,- ovladatelnost psa na vodítku,- sedni, lehni, vstaň,- obraty na místě,- odložení psa a hod gumákem (pes musí zůstat na místě než psovod odhodí gumák co nejdál),- překonání překážky (kladina, "ačko", tunel) jedním směrem.Hodnotíme vztah mezi psovodem a psem, motivaci, používání pamlsků ve správnou chvíli a také chuť cvičit.

7.11. upozorňujeme členy kurzu, že dne 11.11. proběhne ještě kurz v 16:00, dne 17.11. se od 14 hodin uskuteční poslední výcviková lekce kurzu. Výcvik ve čtvrtek 18.11. se tímto ruší.

Fotky z krásného víkendového výletu v Beskydech s noclehy na Skurečené naleznete zde: http://bazilea.rajce.idnes.cz/Skurecena/

24.10. ve státní svátek 28.10. proběhne kurz pro pejsky, začátek je změně na 15 hodinu. V případě, že to někomu nebude vyhovovat, přijďte na 16 hodinu. 

24.10. objednáváme maso z vetamixu, má-li někdo zájem o jakékoliv množství, popř. o jiné zboží, napište na e-mail: markova.marta@atlas.cz. Rozvozový den pro okolí Kopřivnice je stanoven na čtvrtek. Podrobnější informace na stránkách www.vetamix.cz  Začátek kurzu se přesouvá na 16 hod

10.10. upozorňujeme členy klubu i kurzu, že se mohou zúčastnit víkendového pobytu od 22. - 24.10.2010 na chatě Skurečená (viz. informace o pobytu níže). Závazné přihlášky prosím nahlaste panu Raškovi do 17.10.2010. Je možné přijet i v sobotu jen na výšlap. V neděli 24.10.2010 pro ostatní členy klubu , kteří se nezúčastní víkendového pobytu je zajištěn výcvik pod vedením Terky Fabíkové a Evy Hyklové (viz. rozpis v  menu přehled výcvikářů).

7. 10. proběhla už třetí lekce podzimního kurzu, máme 16 pejsků a jejich pánů, k vidění jsou různé rasy př. německý ovčák, labrador, knírač, jack russel teriér, jezevčík.

3.10. složila Terka Fabíková s Eccentric Expertem Alarm Beskyd v ZKO Ostrava-Kunčice zkoušku ZPU1.Gratulujeme :-)

27.9.  v menu přidán - přehled výcvikářů

26.9. vystavovala Sylva Aujezdská Ismena Browny San-Mar na NVP v Brně. Domů si přivezli známku Výborný 1 a tituly CAC a Národní vítěz. Tímto titulem CAC splnili podmínky pro udělení titulu Šampion mladých ČR. Moc gratulujeme :-)

25.9. v Suchdole n. Odrou si obnovil Láďa Kostelník s Ergem Moravia Artex zkoušku IPO3 (92,83,95bodů). Tento bodový zisk (celkem 270b.) mu zajistil kvalifikaci pro příští rok na MM ČKNO,M MSKS a M ČR. Gratulujeme!

Zkoušky dle NZŘ, které se měly konat tuto sobotu, byly ZRUŠENY pro nízký zájem. . Kynologický klub Štramberk organizuje víkendový pobyt v Beskydech na turistické chatě Skurečená v termínu 22.-24.10.2010 Cena - 100Kč na osobu/den. Stravování - vlastní (popř. na Martiňáku asi 1,5km daleko). Nocleh - na posteli ve vlastním spacáku. Doprava - autem 200m od chaty, cesta zpět je možná přes Pustevny do Ráztoky a dále do Frenštátu p. Radhoštěm na vlak. Program - v pátek příjezd, posezení venku nebo v jídelně, povídání, občerstvení. Sobota - pro zájemce procházka na Čertův mlýn a zpět (asi 10km) - možnost prodloužení i zkrácení trasy. Pro méně turisticky zdatné vycházka na Martiňák a okolí, popř. lenošení na chatě, večerní posezení. Neděle - výcvikové dopoledne, úklid chaty a odjezd. Ubytování psů v chatě i venku (dle požadavků psovoda), přítomnost rodinných příslušníků je vítána. S sebou si vezměte vlastní utěrku na nádobí a toaletní papír. Popis cesty na chatu bude dodán později. Na závazné přihlášky se těší Mirek Raška .

V sobotu 11.9. proběhl na štramberském fotbalovém hřišti 1. ročník závodu  "O ŠTRAMBERSKÉ UCHO" se samostatným vyhlášením plemene knírač. Závodu se zúčastnilo celkem 45 psů (z toho 15 kníračů) ve 4 kategoriích - ZVV1 poslušnost, ZM, ZVV1 a IPO1 - všechny kategorie probíhaly beze stop. K vidění byli pejsci nerůznějších plemen a velikostí - od jorkšírského teriéra, amerického kokršpaněla, beardet kolii po belgické ovčáky, německé boxery a německé ovčáky. Z našeho klubu se zúčastnili: Miroslav Raška - Timur z Koláčkova ranče (BC) - 7.místo v ZVV1 Patrik Jaroš - Bárt z Konvice (NO) - 5.místo v IPO1 Lubomír Srba - Art Blitzkrieg (NO) - 9.místo v ZM Tereza Fabíková - Eccentric Expert Alarm Beskyd (SK) - 3.místo v ZM Zuzana Rutová - Satis ze Šternberské strže (VK) - 2.místo v ZM Viktorie Krištofová - Heidy (J) - 8.místo v ZVV1 poslušnost   Více informací o této akci hledejte na www.ostramberskeucho.estranky.cz .

V neděli - 5.9. se v rámci výcvikového dne uskuteční schůze členů klubu. Důvod? - doladění organizace závodu. Účast NUTNÁ!

25.9. Se uskuteční na našem cvičáku zkoušky dle NZŘ - rozhodčí J. Strach. Prosíme členy klubu, aby začali zvažovat svou účast na této akci! . Na naše závody máme dohlášenu i kategorii IPO 1. Chystáme samostatné vyhlášení plemene knírač v každé kategorii! Rozhodčí Lenka Chmurová.

Láďa Kostelník a Ergo Moravia Artex se od 9.7. do 11.7. účastnili Mezinárodního Mistrovství ČKNO v Suchdole n. Odrou. V příšerném vedru vybojovali 38. příčku (z 56) s bodovým ziskem 67, 68 a krásných 94 za velmi vydařenou obranu. Gratulujeme.

11.9. bude náš kynologický klub pořádat závod v kategoriích ZVV1 bez stop, ZM bez stop a střelby a ZVV1 upravená poslušnost. Pro tento závod máme pronajaté štramberské fotbalové hřiště!! Brzy budou zveřejněny propozice. Doufáme ve vysokou účast!! . Fotky ze závodu kurzistů: http://picasaweb.google.cz/EccentricExpertAlarmBeskyd/ZaverecnyZavodProKurzisty

23.6. V pátek - 2. července se od 16:00 uskuteční poslední lekce kurzu. Pro naše kurzisty připravujeme závodeček a následně opékání buřtů. Prosíme tedy členy kurzu, aby potvrdili svou účast pomocí e-mailu.

19.6. reprezentovali náš klub na 3. ročníku závodu Stanios Cup Terka Fabíková s Eccentric Expertem Alarm Beskyd a Láďa Kostelník s Ergem Moravia Artex. Ex v kategorii IPO-Vposlušnost vybojoval 5. místo mezi knírači a Ergo 3. místo v kategorii IPO3 + nejlepší obranu. Gratulujeme! Fotografie z kategorie IPO3 www.4tlapky.com/gallery2/4tlapky/thumbnails.php .

10.6. se Evča Hyklová, Adam Zálešák a Terka Fabíková zúčastnili s Anirys Eldegi, Deou z Mokrovous a Borou z Lašské brány akce Bumbác aneb den otců ve školce Ignáce Šustaly v Kopřivnici. Připravili si program pro děti o správném chování k pejskům a předvedli ukázky z poslušnosti. Eva s Dou seznámily děti s některými z prvků asistenčního výcviku - např. svlékání ponožek, bundy, přinášení zvonícího telefonu. Děkujeme za pozvání.

!Máme na cvičáku dalšího Šampiona! 4.6. a 6.6. - V pátek na NVP v Senci získal Ismen Browny San-Mar krásné hodnocení V1, CAJC, BOB a v neděli na MVP v Nitře opět V1, CAJC, BOB. Alex splnil podmínky pro udělení titulu Slovenský Junior Šampion. Gratulujeme!

5.6. Gratulujeme Terce Fabíkové a NO Ergovi Moravia Artex ke krásnému 2. místu na kvalifikaci Mistrovství MSKS mládeže v kategorii IPO 1, nejlepší obraně a nejlepší stopě závodu v Ostravě - Kunčicích.

30. 5. http://picasaweb.google.cz/zlasskebrany/2010_05_30BrigadaNaCvicaku#, zde je pár fotek z nedělní brigády a cvičení.

 

 

28. 5. Na cvičáku je nová sekačka, přijďte v neděli na cvičák, bude tam instruktáž o obsluze.

26.5. Velké díky Honzovi Sýkorovi, který se vrhl na sekání cvičáku - pejsci (především kurzisté) se už nebudou ztrácet. Ostatním připomínám, že povinností každého člena klubu je odpracovat 10 hodin brigád/rok. Pány prosím, aby se snažili sekat trávu, pro dámy se také něco najde.... např. její hrabání...

20.5. Krátké video předvedení Eccentric Experta Alarm Beskyd na KVP ve Zlíně: http://www.youtube.com/watch?v=nOWZSqw7VVo

15. a 16.5. v Bratislavě na SpringDuoDanube získala Sylva Aujezdská a Ismen Browny San-Mar 2x Výborný 1 a 2x titul mladých CAJC + středovýchodoevropský juniorský vítěz. Velká gratulace páníčkům i Alexovi!

 

15. - 16.5. Láďa Kostelník a Ergo Moravia Artex se zúčastnili VZ M MSKS v  Ostravě - Porubě. S bodovým ohodnocením 92, 84, 87 - celkem 263 bodů obsadili krásné 11. místo a kvalifikovali se na M MSKS. Gratulujeme!

15.5. se ve Zlíně konala Krajská výstava psů. Eccentric Expert Alarm Beskyd s Terkou Fabíkovou získal Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz a krásný posudek od rozhodčího. Marťa Marková a Coky Dorican obdrželi známku Velmi dobrý 1. Gratulujeme! Fotky Exe: http://picasaweb.google.cz/EccentricExpertAlarmBeskyd/KVPZlin2010#

 

15.5. Děkujeme členům klubu za účast na akci pro Valašské království!!

S velkou radostí oznamuji všem členům a přátelům KK Štramberk, že dne 9.5.2010 Tomáš Srba a Patrik Jaroš úspěšně složili atestaci na figuranta II. třídy, Radim Kopečný si atestaci v této třídě obnovil. Michal Krbec předvedl skvělý výkon a získal atestaci figuranta I. třídy. Gratulujeme!!!! Myslím, že v tuto chvíli by se slušelo poděkovat..... Veliké díky: Radimovi Kopečnému, Láďovi Glogarovi, všem psovodům, kteří nechali své psy na kluky kousat (v začátcích to opravdu chtělo odvahu :-) ), členům klubu za (doufám) příjemné pracovní prostředí, rodinám za podporu a všem, kteří pomáhali...... A samozřejmě figurantům samotným za nadšení, obrovský kus práce a talent.   

V Sobotu 8.5. pořádal Klub švýcarských salašnických psů výstavu v Rožnově p. Radhoštěm. Anirys Eldegi získala známku Výborná (konkurence 42 fen ve třídě otevřené) a Dea z Mokrovous Velmi dobrá 1 ve třídě pracovní. více fotografii: http://picasaweb.google.cz/EccentricExpertAlarmBeskyd/KlubovaVystavaSSPRoznovPRadhostem

Dea - vítězka třídy pracovní (Eva Hyklová), Anička (Terka Fabíková)  

Do Hlučína na krajskou výstavu jeli Marťa Marková a Coky Dorican, z kruhu si odnesli známku Výborný 2

 

Díky všem, kteří přišli na brigádu. Cvičák je opět o trošku hezčí :-) - pár fotek snad později.

 

 

8.5.2010 se uskuteční 3. výlet našeho klubu v tomto roce – PŘECHOD VEŘOVSKÝCH VRCHŮ. Sraz účastníků v 8:30 na parkovišti u fotbalového hřiště ve Veřovicích. Vlak z Kopřivnice jede v 8:00.

Trasa: Veřovice, Kamenárka, Krátká, Dlouhá, Huštýn, Trojačka, Hodslavice žel. Stanice.

Délka asi 13km, čas 4,5hod. Psům vezměte náhubky (cesta vlakem), vodu, sobě také něco na zub - hospoda až na konci trasy!

11.4. Začínají přicházet výsledky z dnešního výstavního dne NVP v Ostravě - Coky Dorican s Marťou Markovou VD2, Dominika Krištofová s Arturem Gorolská pastvina Výborný 1. Adam Zálešák s Borou z Lašské brány VD. Ismen Browny San-Mar si vyběhal se Silvou Aujezdskou VD1. Gratulujeme

10.4. Timur z Koláčkova ranče dnes na své první velké výstavě (NVP Ostrava) získal Výborný 1 a titul CAC - moc gratulujeme Timkovi i páníčkovi M. Raškovi!! Držíme palce také našim členům, kteří vystavují zítra.

9.4. Doplněny profily účastníků výcvikového kurzu. Prosím všechny, aby překontrolovali uvedené údaje a zaslali fotku sebe s pejskem, nebo jen pejska na e-mail klubu, popř. e-mail T. Fabíkové

3.4. Dnes se v našem KK konaly zkoušky dle KJ ČR Brno - zúčastnilo se celkem 11 pejsků (10 ZOP, 1 ZPU1), posuzoval pan J. Hon - moc děkujeme za posouzení v příjemné atmosféře. Více informací ve výsledcích našich psů.

O víkendu 24.-25.4. se Láďa Kostelník s Ergem Moravia Artex zúčastnili VZ na Mistrovství ČR v Třinci. Umístili se na pěkném 13. místě s bodovým ohodnocením: 93,70,92. Celkový součet činí 255b. Gratulujeme a držíme palce na další VZ.

25.4. Fotky z dnešního výcviku

http://picasaweb.google.cz/EccentricExpertAlarmBeskyd/VycvikKKStramberk2542010

Fotky z různých akcí našeho KK doplněny na

http://picasaweb.google.cz/EccentricExpertAlarmBeskyd

2.4. Dnes jsme odstartovali náš výcvikový kurz socializace a poslušnosti. Přišla pěkná směs plemen různých velikostních rázů s velmi příjemnými páníčky - což nás, samozřejmě, těší a doufáme, že se nám všem bude společný výcvik líbit a dařit. Brzy budou mít kurzisté svou rubriku v menu ;-) Kurzu zdar a těšíme se na příští pátek :o)

28.3. Včera se 4 členové našeho klubu zúčastnili Memoriálu Bruna Sochora v Příboře. Bohužel, Patriku Jarošovi (ZVV1) s Bartem z Konvice a Terce Fabíkové (ZZO) s Eccentric Expertem Alarm Beskyd se stal osudným aport. Oba pejsci se na této disciplíně diskvalifikovali, i když do té doby předváděli velmi pěkné výkony a pomyslná bedna by při dokončení závodu nemusela být nedosažitelná. Evě Hyklové (ZM) s Deou z Mokrovous se také nedařilo. Dea se vylekala střelby a odmítla nastoupit k samotnému přezkoušení. Nakonec Mirek Raška (ZM) s Timurem z Koláčkova ranče předvedl velmi pěkný výkon a jako jediný z našeho klubu závod dokončil na pěkném 4. místě. Gratulujeme! Snad se další závod vydaří našim členům lépe. - Fotky ve fotogalerii

2.3. Pojďte s námi na Červený kámen!! Výlet se uskuteční 20.3. Sraz v 10 hodin u kopřivnického koupaliště. Všichni jsou srdečně zváni

 

26.2. Přišla nám nabídka na školení ke zkoušce ZPU-S od KJ-ČR Brno. Pokud má někdo vážný zájem, ať se ozve Terce nebo Láďovi - přepošlou pozvánku  

 

 

22.2. Ve výsledcích našich psů můžete zavzpomínat na červen 2009 a naše vystoupení pod štramberským hradem 

13.2. Se Axis Alamo Negro narodilo 8 štěňátek - 4 pejsci a 4 fenečky - všechna černá se znaky - Moc gratulujeme a přejeme pevné zdraví štěňátkům i Axince

7.2. Dnes na MVP v Brně získala Evička Hyklová s Anirys Eldegi známku Výborná - Gratulujeme

 

6.2. O tomto víkendu se v Brně konají 2 mezinárodní výstavy. Dnes měl náš klub několik zástupců a opět s pěknými výsledky: Sylva Aujezdská a Ismen Browny San-Mar - V1, CAJC, BOB !, Eva Hyklová s Anirys Eldegi - VD, Marťa Marková a Coky Dorican - VN1, Adam Zálešák + Bora z Lašské brány - V3, Domča Krištofová + Artur Gorolská Pastvina - V4. Gratulujeme a držíme palce vystavujícím i zítra!

 

4.2. Vložena nová stránka v menu - Plán akcí - postupně budu přidávat další akce našeho klubu. 

31.1. Fotky z dnešního cvičení poslušnosti zde a obrany Exe tady 24.1. Fotky z dnešního mrazivého cvičení  

3.2. Přidávám odkaz na nově zřízené stránky Timečka - mazlenky + Mirka Rašky

31.1. Fotky z dnešního cvičení poslušnosti zde a obrany Exe tady

30.1. Děkuji všem, kteří se zúčastnili výletu kolem Kopřivnice, počasí sice nic moc, ale pejsci byli snad spokojení a také dostatečně unavení, aby alespoň do večera páníčky nezlobili. Další výlet, doufám, nenechá na sebe dlouho čekat. Všichni jsou srdečně zváni. Fotky ve fotogalerii

 

 24.1. Přidávám do profilu fotografii nové členky Ilony Vrbancové a jejího Brita. Také připomínám, že v sobotu 30.1. se uskuteční výlet kolem Kopřivnice - viz. níže!

 

Máme schváleny zkoušky dle KJ ČR Brno

Termín: 3.4.2010 

Rozhodčí: Jindřich Hon


Prosím členy klubu, aby začali zvažovat účast na zkouškách ZOP, ZPU 1 (pro tuto zkoušku je nutné mít složenou zk. ZOP), ZPU 2 (splněná zk. ZPU 1). Zkušební řád naleznete v menu.

19.1. Vkládám odkaz na web MMČKNO 2010, které proběhne 9.-11.7.2010 v Suchdole nad Odrou: http://mmckno2010.zkosuchdol.info/

9.1. Na NVP v Olomouci dorazili i přes sněhovou kalamitu také naši členové a jejich miláčci získali následující ohodnocení: Marta Zálešáková + Bora z Lašské brány - VD, Sylva Aujezdská + Ismen Browny San-Mar - V1, CAJC, BOB!!!, Maruška Hajdušková + Daisy Goldenpack Marty - VD2, Evča Hyklová + Gigantic Queen Elsa - V1, CAC, NV, BOB!!! a Anirys Eldegi - V3 (v konkurenci dalších 10 fen ve třídě otevřené a v předvedení Terky Fabíkové). Anirys a Gigantic se předvedli i v soutěži o nejkrásnější pár, Gigantic a Ismen soutěžili o nejlepšího psa II. FCI skupiny - dnes však bez umístění. Na výstavu, bohužel, nedorazili Marťa Marková s Coky Doricanem.

K výsledkům, hlavně k titulům BOB (nejlepší v plemeni), moc gratulujeme a držíme palce na další velké výstavě - DUOCACIB Brno!!!

 

Obrazek

Bora z Lašské brány  

Obrazek

Ismen Browny San-Mar

 

 

 

6.1. Náš horský vůdce Mirek Raška podal návrh na 1. výlet roku 2010, měl by se konat v sobotu 30.1.2010 a trasa povede po známějších i méně navštěvovaných místech v okolí Kopřivnice. Sraz v 9:00 u kopřivnického koupaliště. Opět prosím zájemce o výlet, aby se ozvali na můj mail - mít přehled se prostě hodí :-).

 

ROK 2009

 

31.12. Poslední akci roku 2009 máme úspěšně za sebou!! Javorník opět pokořen :o)  

Pejsci i páníčci - v krásném počtu 12ti psů a 13ti psovodů + několik rodinných příslušníků - si užili cestu vlakem i náročnější výšlap zapříčiněn nepřízní počasí.  

Děkuji všem, kteří přišli. Sylvě s Vládíkem za fotodokumentaci, stejně tak i za nové logo webových stránek!!  

Snad jsme nikoho neuštvali a příští akce se také zúčastní. 

27.12. Založeny profily nových členů klubu - prosím o zaslání fotek a výsledků akcí k zapsání do profilu pejska a psovoda, překontrolování správnosti údajů

Aktualizován výbor klubu pro rok 2010!

26.12. fotografie z výcvikového dne na http://picasaweb.google.cz/zlasskebrany/2009_12_26 

26.12. se na našem cvičáku uskuteční výcvikový den pod vedením pana Glogara. Všichni, kteří projevili zájem o tuto akci, ať příjdou na  9:00 a připraví si dotazy k výcviku. Cena 300 Kč. 

Dne 12.12. proběhla výroční členská schůze, zápis ze schůze a schválený řád klubu hledejte v menu. 

6.12. Bora Z Lašské brány si z druhé výstavy během jednoho víkendu v Nitře odvezla výborná 2 a Axis Alamo Negro výborná 1 i titul CAC. Gratulujeme Martě k velmi vydařenému víkendu!

 5.12. Zúčastnili jsme se průvodu Štramberkem, pořádaného k výročí 650 let města. V průvodu se objevili Tim, Art, Ex, Marley, Enzo, Nelinka, Dex, Ganty, Dea, Bessy, Agátka, Alex, Roky..(doufám, že jsem na nikoho nezapoměla) se svými páníčky. Průvod šel se zapálenými loučemi, někteří v historickém oblečení od školy na Trúbu. Oslavy pokračovaly šermířským vystoupením a krásným ohňostrojem. Myslím, že akce byla vydařená - nikomu od loučí nevzplanuly vlasy ani srst :-), děkuji členům KK za účast a prezentaci.

5.12. Marta Zálešáková obdržela s Borou Z Lašské brány na MVP v Nitře výborná 1 a titul CAJC, s Axis Alamo Negro ocenění výborná 1 + titul CAC. Moc gratulujeme!

28. 11. jsme se vydali získat nové zkušenosti k úspěšnému figurantovi a výcvikáři L. Glogarovi do Horní Suché, akce byla přínosem a impulsem pro další cvičení, fota z této akce na adrese  

http://picasaweb.google.cz/zlasskebrany/2009_11_28#

16.11. Dnes se náš předseda Radim Kopečný a jeho žena Ivetka stali hrdými rodiči - narodila se jim dvojčátka - holčička Amálka a chlapeček Jakub. Dětem i rodičům přejeme pevné zdraví, spoustu štěstí, lásky a především rodičům velkou dávku trpělivosti. Radime a Ivetko - gratulujeme.  :o)

15.11. Eva Hyklová s BSP Anirys Eldegi a Gigantic Queen Elsa se dnes zúčastnili MVP Kielce (Polsko). Ve velké konkurenci obdrželi nádherné výsledky: Anirys Výborná a Gigantic Výborný 3. Gratulujeme!  

15.11. Stále prosíme všechny členy klubu, kteří mají zájem jít 19.12. na bowling do Závišic, aby svou účast (i počet rodinných příslušníků) potvrdili na adrese markova.marta@atlas.cz, popř. na tereza.fabikova@seznam.cz 

Počet účastníků akce (aktivních i neaktivních hráčů) potřebujeme vědět, z důvodů objednání míst na sezení.  

7.11. Evička Hyklová a Gigantic Queen Elsa dnes v ZKO Ostrava Kunčice složili na výbornou zkoušku ZOP! Moc gratulujeme, jen tak dál!! 

19.12. se uskuteční od 18 do 21  hodin akce "Bowling" v Závišicích. Srdečně zveme naše členy včetně rodinných příslušníků. 

1.11.2009 Terka Fabíková se psem Eccentric Expert Alarm Beskyd a Michal Krbec se psem Dexter Bri-Jack absolvovali dnes v Ostravě-Kunčicích zkoušku FPr 1 podle mezinárodního zkušebního řádu.I když se tato akce konala za ztížených klimatických podmínek,všichni se s ní vyrovnali dobře, a proto jim patří velká gratulace ke splnění této zkoušky!!!Současně jim přejeme mnoho štěstí a úspěchů při plnění dalších zkoušek a závodů a reprezentaci našeho klubu.Velké poděkování patří také Veronice Staniové za přípravu našich kamarádů.  

31.10. Láďa Kostelník a Ergo dnes v Horní Suché obnovili svou zkoušku IPO3 za skvělých 278 bodů - stopa 93, poslušnost 91 a obrana 94 bodů. Tímto splnili bodový limit pro účast na M ČKNO i vylučovací závody (VZ) MSKS a VZ ČKS v roce 2010. Moc gratulujeme!! 

Přidávám odkaz na video z Ergových obran M MSKS

Dne 28.11. se uskuteční výcvikový den na cvičáku v Horní Suché pod vedením p. Glogara (figuranta I.třídy). Bude se provádět teoretická i praktická výuka částí stop, poslušnosti a obran s vašimi psími miláčky podle nejnovějších výcvikových metod. Jedná se o celodenní výcvikový den, který bude stát 300 Kč na osobu plus penízky na benzín. Bližší informace získáte na našem cvičáku.

29.10. Přidáno několik fotek z výstav ve fotogalerii

Dodatečně doplňuji výstavní výsledek Marušky Hajduškové a Daisy Goldenpack Marty z NVP Brno 17.-18.10. - známka VD4  

Obrazek

24.-25.10. Mistrovství MSKS dle IPO3: Láďa Kostelník s Ergem Moravia Artex soupeřili s dalšími 21 psovody a psy ze Slovenska i České republiky a vedli si velmi dobře. Vyhráli stopařskou část závodu s 99 body, celkově se umístili na překrásném 7. místě s celkovým součtem 273 bodů!!!! Moc gratulujeme, děkujeme za reprezentaci našeho klubu a držíme palce na dalších závodech i zkouškách.

_Obrazek

19.10. Nově přidány odkazy na zkušební řády v sekci výcvik, zkušební řády! Připomínám, že znalost zkušebního řádu je naprostý základ při tréninku na danou zkoušku i při samotném vykonávání zkoušky!!!

13.10. Eva Hyklová nabízí štěňátka bernských salašnických psů ze spojení o: Gigantic Queen Elsa a m: Felina Queen Elsa. Více informací na

www.eldegi.wz.cz

10.10. Uskutečnily se zkoušky dle NZŘ. Bohužel, počasí nám nepřálo, lilo jako z konve, ale někteří pejsci potvrdili, že jsou připraveni velmi dobře. Z našeho klubu zkoušku složily Maruška Hajdušková s Daisy Goldenpack Marty v kategorii ZZO, bodové limity v kategorii ZM splnila Marie Pospíšilová a Bela. Obrovský dík patří panu rozhodčímu J. Strachovi a figurantovi R. Kopečnému za perfektně vykonanou práci. Úspěšným zkouškařům (nejen z našeho KK) gratulujeme!!

3.10. Ergo Moravia Artex pod vedením Ládi Kostelníka dnes splnil doživotní bonitaci s kódem: 5 CKX 1/P. Gratulujeme!


27.9. NVP Prešov - Eva Hyklová se na tuto výstavu vydala s fenkou Anirys Eldegi a psem Gigantic Queen Elsa. Anička na výstavě obdržela známku Výborná 1 a titul CAC, Ganty Výborný 1, tituly CAC a Vítěz Slovenska 2009!!!! Ganty splnil podmínky pro potvrzení titulu Šampion Slovenska!! Evičko moc gratulujeme k tak úžasným výsledkům a perfektnímu víkendu

 

26.9. Michal Krbec a Dexter Bri-Jack, Eva Hyklová a Dea Z Mokrovous úspěšně složili v ZKO Suchdol n. Odrou zkoušku ZM. Moc gratulujeme a přejeme mnoho štěstí při dalších zkouškách.

 

5. září od 10 hod pořádá KK Štramberk pro své členy a jejich rodiny posezení s opékáním. Všichni členové (i bývalí) jsou srdečně zváni.

16.8. Doplněny výsledky zkoušek, výstav a závodů v rubrice Výsledky našich psů13.8. odkaz na Jitčiny fotky z Krajské výstavy v Ostravě: http://jitas07.rajce.idnes.cz/KV_Ostrava_8_2009/

9.8. Dnes se v Ostravě uskutečnila krajská výstava psů mimo NO. Z našeho KK se zúčastnili a umístili: Satis Ze Šternberské Strže (Enzo) se Zuzkou - Výborný 1, Eccentric Expert Alarm Beskyd (Ex) a Terka- Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Bora Z Lašské Brány s Adamem - Velmi nadějná 2, Daisy Goldenpack Marty s Maruškou - Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz  a neaktivní člen klubu Eva Žižková s tosou Eliškou obdrželi Velmi dobrou. Moc gratulujeme k výsledkům, Marušce, Zuzce a Adamovi k výborně zvládnuté výstavní premiéře. Na výstavu se přijela podívat Jitka Řiháková, manželé Srbovi s Artem, Pavla Kelnarová, Mirek Raška s Timem... snad jsem na nikoho nezapoměla :-) Děkujeme za podporu a dokumentaci, fotky na http://picasaweb.google.cz/zlasskebrany/2009_08_09#

2. 8. na této adrese jsou fota z dnešního cvičeníhttp://picasaweb.google.cz/zlasskebrany/2009_08_02NaCvicaku#

21.6. se náš kynologický klub zúčastnil oslav města Štramberk. Členové klubu byli  představeni publiku i se získanýmí oceněními svého pejska. Pozvání Radima Kopečného přijali policejní psovodi z letiště Mošnov, kteří předvedli ukázku své pracovní náplně. Ex a Tim divákům ukázali část poslušnosti. Masty a Dafné předvedli obranu i s výstřely, Ex nácvik obran mladých psů.

Děkuji členům klubu za účast a prezentaci naší práce, organizátorům za pozvání.

Fotky zde

20.6. V Suchdole n. Odrou se konaly závody, kterých se zúčastnil v kategorii IPO3 Láďa Kostelník s Ergem - vybojovali úžasné 1. místo s celkovým ziskem 276 bodů.

Terka Fabíková a Ex v ZKO Ostrava Kunčice složili zkoušku ZOP se známkou Výborný (91 bodů).

Gratulujeme!!

7.6. cvičení se účastnil rekordní počet členů i nováčků, fota jsou na adrese http://picasaweb.google.cz/zlasskebrany/2009_06_07#, postupně doplníme fotky a jména nových členů

6.6. se zúčastnili naši dva členové Terka a Mirek oblastní výstavy ve Valašském Meziříčí, oba uspěli se známkou výborný 1, Tim s titulem oblastní vítěz, fota jsou na Picasech http://picasaweb.google.cz/zlasskebrany/2009_06_06# - za podporu děkujeme Adamovi, Martě a Boře


30.5. Dnes se uskutečnily závody dle NZŘ - v kategoriích ZM a ZVV1. Zúčastnilo se 9 psovodů s nejrůznějšími plemeny. Bohužel, počasí nám moc nepřálo. Psovodům i jejich čtyřnohým kamarádům gratulujeme a těšíme se na příští závodní setkání.

5.4. V Ostravě se konala národní výstava psů, které se zúčastnili z našeho cvičáku leonbergřice Anne a knírač Ex. Oba získali ocenění Výborný 1 a titul CAC! Ex tímto splnil podmínky pro udělení titulu Šampion krásy ČR. Gratulujeme.

 

7.2. a 8.2. Eccentric Expert Alarm Beskyd získal na MVP DuoCACIB Brno Výborný 2, r. CAC a Výborný 1, CAC

10.1. Na NVP v Olomouci byl Eccentric Expert Alarm Beskyd oceněn známkou V1

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář